Služby

Masáže


Masáže, ať klasické nebo specializované, jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které Vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu.


Ať už zvolíte jakýkoli druh masáže, Vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů či svalů. Svěřte se do rukou opravdových odborníků v našem slonu Afrodita.

decor

Sportovně rekondiční masáž

Klasická a nejčastější masáž určená pro pravidelné návštěvy Pomáhá při dlouhodobých problémech se zádovým svalstvem a zároveň je to výborná prevence proti následným problémům.


Působí příznivě na celý organismus, zejména tlumí bolesti páteře, kloubů, svalů, povzbuzuje krevní oběh a odtok lymfy. Zlepšuje svalovou činnost, prokrvuje a zlepšuje činnosti hloubkových tkání a orgánů, zrychluje metabolismus, příznivě ovlivňuje nervový systém, harmonizuje celý organismus.

Čokoládová masáž

Rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro milovníky čokolády. Čokoláda byla odedávna symbolem luxusu a jejích skvělých vlastností lze dokonale využít právě při masáži. Čokoláda má skvělé detoxikační účinky a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou.

Masáž lávovými kameny “HOT STONES”

Masáž teplými lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomoci speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

Kokosová masáž

Tato unikátní masáž s přírodní vůní kokosu vyživuje Vaši pokožku, zanechává ji zdravější, pružnější a jasnější. Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Relaxační kokosová masáž zklidňuje Vaší psychiku, působí proti únavě, navozuje příjemné uvolnění organizmu a odbourává stres. Při masáži zregeneruje Vaše unavené tělo, které se uvolní z nervového a svalového napětí.

Levandulová masáž

Jedná se o zdraví velice prospěšnou masáž, která nejen zahřeje a krásně provoní Vaše tělo levandulí, ale hlavně Vám pomůže zklidnit například bolestivou menstruaci, stimuluje obnovu buněk, odstraňuje bolesti hlavy. Pomáhá při kožních onemocněních, vředech a poraněních. Je mimořádně účinná při popáleninách.

Královská masáž s bylinnými měšci

Velmi příjemná masáž celého těla, po které se budete opravdu cítit jako znovuzrozeni. K masáži se používjí teplé měšce s bylinami a ušlechtilé exotické oleje, které vnikají hluboko do těla, kde pomáhají uvolňovat svaly a šlachy. Velmi příznivě také působí na problematickou pokožku. Masáž aktivuje celý lymfatický systém, podporuje kvalitní spánek, zlepšuje stav pohybového aparátu, pokožky a svým celkovým působením harmonizuje celý organizmus.

Bambusová masáž

Bambusová masáž je velice účinná a příjemná procedura. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla. Bambusová masáž stimuluje, odstraňuje stres a přitom je velice příjemná.

Je osvědčená v boji proti ztuhlým svalům, dokáže úžasně pomáhat proti celulitidě a při tlaku na určená místa pomůžete klientům při nejrůznějších problémech. Při bambusové masáži se pracuje s tlakem a daným typem bambusové tyče, které jsou nahřáté na příjemnou teplotu a se speciálními oleji.

decorCeník masáží