Služby

TERMOSAUNA- katalytická termolipolýza


Katalytická termolipolýza je nová unikátní metoda hubnutí a tvarování postavy, která je jako jediná bez kontraindikací. Šanci na zbavení celulitidy a nadbytečných tuků tak mají i ženy s křečovými žilami.. Zároveň tato metoda je i pro ty co zadržují přebytečnou vodu v těle.

Metoda povzbuzuje spalování tuků, chemickou a metabolickou reakci organismu a následně potom i vyplavování tuků z těla ven. Díky této metodě dochází ke snižování hmotnosti, objemu a tvarování figury. Bonusem je pak i odstranění bolestí kostí, kloubů a přilehlých svalů. Metoda je velmi příjemná a uvolňující. Termolipolýza se běžně užívá i v lázeňských zařízeních i v jiných oborech v rámci léčby revmatických chorob, ženských onemocnění a ortopedických potíží. Procedura trvá pouze 30 minut a je ji možno použít na celé tělo (vyjma krku a hlavy).

Jak moc po jedné proceduře zhubnete?

Při proceduře dochází k úbytku 0,5 až 0,8 kg váhy (cca 1 – 5 cm obvodu těla). Výsledek podmiňuje množství faktorů jako dodržování pitného režimu, sportování, dodržování diety apod. Díky vyplaveným toxinům má termolipolýza relaxační efekt – lidé, kteří podstoupí ošetření, se po zbytek dne cítí zcela odpočatě. Odborníci doporučují absolvovat 5 – 6 procedur v týdenních odstupech a následně vždy měsíčně jednu udržovací proceduru.

decor
decorCeník termosauna