Vstupte do světa relaxace a klidu. Vítejte v luxusním salonu krásy AFRODITA

K paní Vítů chodím už od začátku jejícho podnikání. Její milý a vstřícný přístup se ani po tolika letech nezměnil. A masáž obličeje je nezapomenutelná. Musilová.

Je vidět, že Vaše profese Vám přirostla k tělu, protože málokdo u ní vydrží tolik let jako Vy. Smekáme před Vámi. Máte zázračné ruce. Hadravovi.

Kosmetička více profesí, ale hlavně nelepší diagnostička, kterou znám. Míla Ch.

Měl jsem problémy léta se zarostlými nehty, díky paní Vítů nemusím již s nehty na chirurgii. Jehlička Rostislav.

Nikdo mi nedokázal poradit, který krém si mám zakoupit na svoji pleť. Díky přesné diagnoze paní Vítů jsem se zamilovala do značky BABOR, kde mám celou pečující řadu. Jsem maximálně spokojená. Děkuji. Havlíčková L.

AKTUALITY

Odloučení pelhřimovské provozovny od firmy salon Afrodita

Majitelka salonu Afrodita Radka Vítů děkuje Všem klientům pelhřimovské provozovny za přízeň. Od 1.9.2017 přebírá tuto provozovnu společnost ...

Získání titulu STŘÍBRNÝ SALON od firmy BABOR

Salon Afrodita získal za rok 2016 stříbrný titul od firmy BABOR. V roce 2015 salon získal bronz. Děkujeme klientům a zaměstnancům za podporu.

NOVÁ RELAXAČNÍ METODA HUBNUTÍ

Termosauna - Katalytická Termolipolýza Katalytická termolipolýza je nová unikátní metoda hubnutí a tvarování ...

decorO SALONU

Historie salonu Afrodita sahá do roku 1993, kdy majitelka Radka Vítů otevřela malé kosmetické studio na Poliklinice v Pacově. Služby, které nabízela, se během let rozšířily natolik, že v roce 2000 otevřela druhou provozovnu v Pelhřimově v Poděbradově ulici. Když začala provozovna v Pelhřimově běžet svým vlastním životem, rozhodla se Radka Vítů, že nevyhovující prostory v Pacově na Poliklinice vymění za komfortnější místo. V roce 2006 se přestěhovala na Náměstí Svobody 171 v Pacově, kde provozovna sídlí dodnes.

Provozovna V Pelhřimově byla od 1.9. 2017 odloučena od firmy salon Afrodita pod společnost Sirla s.r.o.

Svým klientům poskytuje salon Afrodita, vedený renomovanou kosmetičkou Radkou Vítů, širokou škálu služeb, díky kterým se budete cítit i vypadat lépe. Nabízí Vám kosmetické ošetření pleti, manikúru, pedikúru, masáže, ale i procedury vhodné pro formování postavy jako je Termosauna. Salon nabízí vždy nejčerstvější novinky a také práci se špičkovými přístroji. Na veškeré přístroje, u nás používané, jsou vždy opatřené platné certifikace. Věnujte sami sobě pozornost a přijďte si k nám dopřát relaxaci. Profesionální kosmetička Radka Vítů se o Vás postará.


Salon Afrodita - oáza klidu pro znovuzrození krásy a obnovení sil

NÁŠ TÝM

footer-decor
 
foto
Radka Vítů
foto
Radka Jeníčková Vítů
foto
Michaela Tulachová